Zobrazen 1. – 12. z 15 výsledků

Show sidebar
Close

Classic wooden chair

299.00 
Scelerisque facilisi rhoncus non faucibus parturient senectus lobortis a ullamcorper vestibulum mi nibh ultricies a parturient gravida a vestibulum leo sem in. Est cum torquent mi in scelerisque leo aptent per at vitae ante eleifend mollis adipiscing.
Close

Crimson Palms Hotel

239.00 
Consequat a scelerisque suspendisse vel et eget eu vitae adipiscing nibh scelerisque semper cum adipiscing facilisis adipiscing est accumsan lorem vestibulum. Aliquet mus a aptent ullam corper metus accumsan. Habitasse a purus nec ipsum a urna ac ullamcorper varius metus blandit posuere.
Close

Decoration wooden present

89.00 
Nam gravida vulputate est venenatis eu at ullamcorper consectetur parturient suspendisse a elit lobortis ut convallis vestibulum vulputate nunc praesent mattis sem faucibus risus sociosqu.Dapibus curae a ac vestibulum a magnis ullamcorper orci a iaculis adipiscing augue a massa a torquent feugiat a. Scelerisque vestibulum.
Close

Eames Plastic Side Chair

229.00 
Consequat a scelerisque suspendisse vel et eget eu vitae adipiscing nibh scelerisque semper cum adipiscing facilisis adipiscing est accumsan lorem vestibulum. Aliquet mus a aptent ullam corper metus accumsan. Habitasse a purus nec ipsum a urna ac ullamcorper varius metus blandit posuere.
Close

Hromadné SMS I Rozesílání SMS Zdarma – SMS brána

133.00 

Hromadné odesílání SMS nebylo nikdy tak snadné a dostupné

Díky SMSVio můžete jednosuše oslovit svoje zákazníky hromadně a zadarmo. SMSVio je aplikace, která využívá váš stávající mobilní tarif a pokud máte neomezené SMS odesíláte SMS Zdarma! Propojením s telefonem získáte velmi efektivní a moderní SMS bránu. Hromadně SMS můžete odesílat přímo z webové aplikace. Můžete kontakty přidávat ručně, automatickým importem či pomocí excelu. Vyzkoušejte si aplikaci zcela zdarma
  • Hromadné odesílání SMS zpráv
  • Adresáře kontaktů
  • Automatické odpovědi
  • Předpřipravené SMS šablony
  • Propojení SMSVia s vaším e-shopem pomocí API
 
-13%
Close

iPhone Dock

349.00 
Consequat a scelerisque suspendisse vel et eget eu vitae adipiscing nibh scelerisque semper cum adipiscing facilisis adipiscing est accumsan lorem vestibulum.
Zástupný symbol
Close

Jak posílat SMS zprávy z počítače?

Velmi jednoduchým způsobem jak posílat SMS zprávy přes SMSVio. Zapotřebí bude aplikaci SMSVio instalovat do vašeho mobilního telefonu Android. Díky
Close

Nejlepší SMS brána přes PC – SMS Android aplikace

133.00 
VLASTNÍ SMS BRÁNA Služba SMSVio využívá k odeslání zpráv váš stávající mobilní tarif a telefon, pokud máte neomezené SMS, odesíláte SMS zdarma. OVLÁDÁNÍ PŘES POČÍTAČ NEBO TELEFON Zprávy můžete rozesílat či jejich rozeslání plánovat pomocí přehledné webové administrace, která je responsivní a přizpůsobí se zařízení na kterém s ní pracujete CHYTRÉ ODESÍLÁNÍ SMS Vytvořte si seznamy kontaktů, buď importem xls souboru, ručně nebo nechte své odběratele se sami přihlásit k odběru zpráv pomocí zaslání SMS zprávy. Využijte jedinečné funkce SMSVio, je jen pak na vás, jestli budete rozesílat SMS newslettery, soubory, pozvánky, poděkování nebo obchodní a marketingové SMS.
Close

Panton tunior chair

199.00 
Placerat tempor dolor eu leo ullamcorper et magnis habitant ultrices consectetur arcu nulla mattis fermentum adipiscing a et bibendum sed platea malesuada eget vestibulum.
Close

Smart watches wood edition

599.00 
Himenaeos parturient nam a justo placerat lorem erat pretium a fusce pharetra pretium enim sagittis ut nunc neque torquent sem a leo.Dictumst himenaeos primis torquent ridiculus porttitor turpis.
Close

SMS pro obce

Jak informovat obyvatele o dění ve Vaší obci? Služba je určena pro všechny malé obce, které potřebují informovat své obyvatele pomocí SMS zpráv, kdykoliv a co nejrychleji, navíc neplatit vysoké poplatky za SMS a registraci. Chcete odesílat včasné informace o dění v obci? Například o plánovaných odstávkách služeb, vzniklých haváriích a jejich řešení, termínech svozů komunálního odpadu, termínech zasedání zastupitelstva obce, konání kulturních a společenských akcí v obci, změnách v provozní době obecního úřadu, sběrného dvora, lékaře a další potřebné informace, důležité pro obyvatele ve Vaší obci? Máme pro Vás jednoduché řešení v přehledné aplikaci pro odesílání hromadných SMS. Komunikujte s občany pomocí krátkých SMS zpráv. Klasickou SMSku si každý přečte ihned nebo do pár minut. Máte tak možnost dalšího komunikačního kanálu směrem k občanům, sdružením a spolkům ve vaší obci. Hlavně jste schopni nabídnout svým občanům řešení, které každý z nich uvítá. Cena za pořízení služby SMS Vio je pouze za registraci a její výše Vás rozhodně v rozpočtu obce nezatíží, spíše naopak budete příjemně překvapeni. Pokud máte i tarif s neomezenými SMS, posíláte textové zprávy zdarma.