PřihlášeníRegistrovat

Videonávody, které vám usnadní práci

S rozesíláním SMS zpráv pomocí SMSVia si hravě poradíte. Stačí připravit excelovou tabulku se zprávami, telefonními čísly a termíny odeslání, a nahrát ji do aplikace.   A aby byla práce s SMSViem co nejlehčí, připravili jsme několik videonávodů, které vám pomůžou s hromadným posíláním SMS, exportem kontaktů i propojením s WordPressem.

Instalace a spuštění SMSVia

Instalace a spuštění SMSVia   Abyste mohli SMSVio využívat a zařídit si s jeho pomocí vlastní SMS bránu, potřebujete si aplikaci stáhnout a přihlásit se do ní.   

Zvládnete to ve 4 krocích:      

  1. Zaregistrujte se do SMSVia na stránce admin.smsvio.cz/register.php .
  2. V e-mailu, který vám přijde, najdete odkaz ke stažení mobilní aplikace SMSVia. Stáhněte ji, potvrďte instalaci a povolte ignorování optimalizace baterie. Vaše aplikace tak bude stále k dispozici. 
  3. Přihlaste se do mobilní aplikace pomocí jména a hesla, které jste dostali v registračním e-mailu. Pokud heslo kopírujete, dejte si pozor, abyste nezkopírovali i mezeru, která je před ním. Přejděte na volbu Zařízení a zvolte primární zařízení, ze kterého se budou SMS odesílat. Uložte i když máte jen jednu volbu zařízení. Jakmile se do aplikace přihlásíte, systém prostřednictvím vašeho jména a hesla spáruje váš mobilní telefon s webovou administrací SMSVia.
  4. Přihlaste se do administrace SMSVia na webu admin.smsvio.cz a pusťte se do posílání.

Potřebujete pomoci s instalací do WordPress?

Obraťte se na nás, za cenu 490 Kč Vám požadované pluginy do vašeho WooCommerce eshopu či Wordppress stránky nainstalujeme.