PřihlášeníRegistrovat

Buďte v kontaktu se svými zákazníky

Notifikační SMS jsou nedílnou součástí správného eshopu. Poděkujte zákazníkovi za váš nákup, dejte mu vědět, že si jeho nákupu vážíte, informujte ho o stavu jeho objednávky. Nebo myslíte, že si nezaslouží trochu té péče za to, že u vás utratil své peníze? Vyrovnejte se těm největším eshopům a využijte sílu SMS tak jako oni!

Poděkování za nákup

Už malička nás učili, že se má za vše děkovat. A v obchodu to platí dvojnásob. Dejte vědět svým zákazníkům, že si jejich nákupu vážíte tím, že jim přijde automaticky SMS s poděkováním za jejich nákup. Skvělý marketingový tah.

Informace o stavu objednávky

Snad neexistuje zákazník, který by nechtěl vědět, v jakém stavu se jejich objednávka nachází. Vždyť i Česká pošta používá notifikační SMS, kde informují o převzetí či doručení zásilky. Informujte své zákazníky i Vy!

Implementace

Tak jako většina z námi připravených modulů pro systém WordPress, resp. WooCommerce, je i tento zásuvný modul určen pro provozovatele eshopů postavených na WooCommerce. Pomocí pluginu rozšíříte funkce svého eshopu jednoduše a intuitivně.

A pokud máte eshop postavený na jiném  systému, nezoufejte, pomocí API vám váš programátor jistě implementuje tuto službu i do vašeho eshopu.