PřihlášeníRegistrovat

Informační systém nejen pro obce

Smyslem této SMS služby je informovat zejména občany o výpadcích poruchách a zásadních děních v obcích. Systém je zaměřen zejména na menší obce, ale uplatnění najde i v jiných oblastech. Tím, že náš modul nabízí formulář pro přihlášení k odběru SMS pomocí ověřovacího hesla a je implementován systém pro jednoduché odhlášení z odběru SMS, nalezne své uplatnění i v komerčních oblastech. Systém, který jiná běžná SMS brána nenabízí je náš unikátní systém pro WordPress.

Havárie, odstávky, termín voleb?

Chystáte ve vaší obci nějakou událost, ples, sběr, nebo potřebujete informovat o nějaké poruše, havárii či potřebujete připomenout termín konání voleb? S naším řešením to bude hračka. Připravíme speciální stránku pro vaši obec či instituci s registračním formulářem. Vše připravíme za vás, vy budete potřebovat jen informovat obyvatele či členy o tom, že registraci k odběru SMS zpráv lze udělat elektronicky na dané www adrese. Zneužití telefonního čísla je elimininováno ověřovacím heslem zaslaným na dotyčné mobilní číslo, bez kterého se nemuže telefonní číslo registrovat. 

Přihlášení 

Přihlášení k odběru SMS zpráv pro obce či jiné instituce lze provést na námi připravené stránce s formulářem, kde se zadá jméno a telefonní číslo.Následně se na dané telefonní číslo odešle heslo, které se musí v dalším kroku ve formuláři zadat. Dojde tak k ověření telefonního čísla a eliminuje se tím tak riziko zneužití telefonu. 

Odhlášení

Odhlášení z odběru SMS zpráv se provádí zasláním odpovědní SMS na číslo odesílatele s textem Odhlasit se. Automaticky se tak jeho telefonní číslo z databáze odstraní a při příští odesílce zpráv mu již SMS doručena nebude. Opětovné přihlášení lze provést odesláním SMS zprávy s textem Znovu prihlasit. 

Nová forma newsletteru

Newslettery formou emailu jsou již mimo oblast zájmu, spíše přežívají. Než se dostanou do k přečtení, trvá to nějakou dobu, a pokud máte to štěstí, že nezapadnou do spamu, pak existuje asi 10% šance na to, že si je adresát přečte. Povyšte na druhou úroveň a využijte pro zasílání newsletterů SMSVio. Zasílejte SMS, 95% lidí si přečte zprávu do 5 minut a pokud se budou chtít odhlásit z odběru, stačí jen odeslat odpověď s textem Odhlasit se. A kde vzít odebíratele newsletterů? No přeci na vašem webu! Chcete být informováni o novinkách v našem eshopu, v naší firmě? Chcete být informováni, až bude zboží opět skladem? Až klesne cena níže? Důvodů, proč se mají zaregistrovat k odběru SMS může být hned několik. Nabídněte virtuální produkt zdarma odesláním SMS s url adresou ke stažení. Ale pozor, všeho moc škodí, tedy odesílejte newslettery s rozmyslem.