PřihlášeníRegistrovat

Získat zákazníka je drahé, proč ho tedy ztrácet?

Jistě jste zaregistrovali, že i Vám chodí SMS s akčními nabídky typu slevové akce, výprodeje, nebo třeba jen připomenutí, že se blíží Valentýn s nabídkou perfektního dárku pro vaši ženu či přítelkyni v podobě např. parfému nebo slevy na kytici. Víte, že si 95% lidí přečte SMS do 5 minut od obdržení? Proto jsou SMS kampaně nejen u velkých společností tak oblíbené a účinné. Přidejte jim do zprávy slevový kupon a zákazníci Vás budou mít rádi. Získat zákazníka je drahé, proč ho tedy ztrácet? Zvyšte své prodeje pomocí SMS kampaní!

Období

Použitím propagační SMS odeslané v pravou chvíli Vám zvýší obrat několikanásobně. Období Vánoc, Velikonoc či sv. Valentýn jsou jen některé z období, kdy správná SMS s pobídkou k nákupu Vás vystřelí do výšin. Obraty v těchto obdobích jsou výjimečné, tak proč je ještě nepodpořit a mít tržby ještě vyšší. Nebo vy je snad nechcete?

WooCommerce

Jsme připraveni pro WordPress, resp. WooCommerce, jednoduchá implementace do vašeho eshopu, export zákaznických čísel do souboru excel, kdy jen stačí dopsat text a dát Odeslat. Jednoduché, velmi účinné pro váš eshop.

Přihlášení

Prvotní souhlas se zasíláním SMS zákazníkům je proveditelné pomocí souhlasu při odeslání objednávky. Máme vyřešené i opětovné přihlášení k odběru zpráv pomocí formuláře.

Odhlášení

Naprosto vypilovaný způsob odhlášení zákazníka z odběru SMS jen pomocí odeslání odpovědi na vaši zprávu pomocí textu Odhlasit se. Naprosto jednodouché a dokonalé. Třeba i díky tomuto jsme naprosto odlišní od konkurence!