PřihlášeníRegistrovat

Proč vzniklo SMSVio

Proč vzniklo SMSVio   SMSVio je naprosto unikátní služba na českém i zahraničním trhu. Na rozdíl od ostatních SMS bran si neúčtuje žádné poplatky za každou odeslanou SMS a dokáže využít SMS zprávy, které máte od operátora ve svém tarifu.     

Podívejte se, jak a proč tato služba vznikla. Odpověď na otázku proč, je vlastně docela jednoduchá. SMSVio vzniklo proto, že tady podobná služba chyběla.   Při svém podnikání jsme narazili na to, že když chceme klientům posílat informační nebo marketingové SMS, musíme si pronajmout SMS bránu, kde platíme za každou odeslanou zprávu. A nemůžeme využít volné SMS z našich mobilních tarifů.     

Dlouho jsme proto hledali řešení, které by nám to dovolilo. Neúspěšně. Nic podobného jsme nenašli v Česku ani v zahraničí.   Proto jsme se nakonec rozhodli naprogramovat takovou bránu sami. Jenže po pár neúspěšných pokusech jsme zjistili, že je to nad naše síly. Měli jsme ale štěstí. Narazili jsem na programátora, který tvrdil, že to dokáže. A tak slovo dalo slovo a spolupráce byla na světě.   Už za pár týdnů se ukázalo, že nový programátor nijak nepřeháněl. Vznikla první verze SMSVia a společně jsme se mohli pustit do testování, ladění a vylepšování o různé skripty a pluginy.     

A přestože už od první verze SMSVia utekl nějaký čas, na jeho vylepšování pracujeme dál.   A jsme rádi za každého klienta, který to oceňuje a SMSVio využívá.