PřihlášeníRegistrovat

Aplikace SMSVio

Využijte volné SMS zprávy, které nabízí váš tarif, a oslovte s jejich pomocí své zákazníky a uživatele. Stáhněte si aplikaci SMSVio pro Android.   Propojíte tak svou webovou aplikaci s mobilním telefonem a vytvoříte z něj svou vlastní SMS bránu.

Pluginy pro WordPress a WooCommerce

Usnadněte si práci s SMSViem pomocí pluginů pro WordPress a WooCommerce. Postarají se o automatické posílání SMS s informacemi o objednávce nebo o ověření nového odběratele SMS zpráv.

SMSVio pro WooCommerce

WooCommerce. Postará se o posílání SMS s rekapitulací objednávky a nastaveným textem, například s poděkováním. Zákazník automaticky dostává zprávy při každé změně stavu objednávky.    

Zároveň na objednávku upozorní provozovatele e-shopu.

Stáhnout Stáhnout

SMSVio ověření

Integrace SMSVia do pluginu Contact Form 7 pro WordPress. Využijete ji u formulářů pro přihlášení k odběru zpráv.    

Díky tomuto doplňku dostane uživatel před definitivním odesláním formuláře SMS zprávu s jednorázovým heslem pro ověření telefonního čísla. Teprve když heslo zadá, aplikace ho zařadí do odběru zpráv. Nehrozí tak zneužití čísla.

Stáhnout Stáhnout
Ukázka použití

SMSVio pro Contact Form 7

Stáhněte si další integraci SMSVia do pluginu Contact Form 7 pro WordPress. Toto vylepšení umožní SMSViu automaticky posílat kopii formuláře zákazníkovi i vám.    

Navíc sami nastavíte text zprávy. Můžete v ní dát zákazníkovi například pokyny, jak dál postupovat.

Stáhnout

Rezervace

Stáhněte si další z našich pluginů pro WordPress, a vytvořte si online rezervační systém propojený s SMSVio. Vašim zákazníkům tak automaticky dle nastavení přijde připomínací  SMS zpráva s termínem schůzky. Využijí kadeřnice, pedikérky, maséři i lékaři. Zkrátka všichni, kteří ví, jak je složité jednání s lidmi.

Stáhnout Ukázka použití

Skripty pro export

Kontakty nemusíte do SMSVia přepisovat ručně. Připravili jsme skripty, které si s tím poradí za vás. Stačí je jen propojit s WordPressem nebo WooCommerce.

Export WooCommerce

Přenášejte kontakty na své zákazníky z e-shopů WooCommerce rovnou do SMSVia. Stačí stáhnout skript subscribersp.php a nahrát ho na FTP server.    

Poté spusťte SMSVio a zadejte URL adresu skriptu. Aplikace si automaticky stáhne potřebná data.

Stáhnout

Export z databáze Contact Form 7

Skript pro WordPress, který funguje stejně jako v případě skriptu pro WooCommerce.    

Stačí stáhnout skript subscribersp.php, nahrát jej na FTP server a zadat adresu do SMSVia. Aplikace pak přenese potřebná data z databáze Contact Form 7

Stáhnout
SMS brána SMSVio

Nebojte se GDPR! Pro své zákazníky jsme připravili vzor Souhlasu se zpracováním osobních údajů pro marketingové účely, který odpovídá požadavkům GDPR.   Najdete ho přímo v administraci svého účtu SMSVio. Stačí se jen přihlásit a dokument stáhnout.

Chci tarif FREE