PřihlášeníRegistrovat

SMS marketing pro lékaře i kadeřnice

Od drobných živnostníků přes lékaře, autoservisy a menší e-shopy až po restaurace či obce. Všude tam má SMSVio uplatnění. Jako jediné totiž umí využít volné SMS ve vašem tarifu (a v těch neomezených jich máte až 10 000). A co víc – dokáže vám jejich prostřednictvím zvýšit tržby a získat loajálnější zákazníky.    

Podívejte se, kdo všechno SMSVio využije.

Živnostníci | Lékaři | Servisy | Realitní agenti | E-shopy | Sportovní centra | Restaurace | Obce, školy a spolky

Kadeřnice, maséři a další živnostníci

Díky SMSViu se už nikdy nestane, že váš zákazník zapomene na domluvený termín nebo si „jenom” splete čas. Stačí nastavit automatické SMS, které mu návštěvu připomenou.    

Nebo si stáhněte náš plugin pro WordPress, se kterým na své stránky přidáte on-line rezervační formulář. Zákazníci díky němu při rezervaci sami nastaví, kdy chtějí připomínací SMS dostat. A vy se nemusíte o nic starat!    

Zbavíte se tak prostojů a oken, která vznikají, když se klient opozdí nebo nepřijde vůbec. A už vám nebudou zbytečně utíkat peníze!    

Podívejte se, jak jednoduše připomínací SMS nastavíte:

shlédnout video: [popup_anything id="848"]
Chci tarif FREE
sms brána smsvio
sms brána smsvio

Lékaři

Připomeňte svým pacientům, že se mají objednat na přeočkování nebo na preventivní prohlídku. Díky SMSViu si hned po skončení prohlídky nastavíte SMS s pozváním na další.   Příště navíc u pozvánky změníte jen termín odeslání SMS – díky excelovým tabulkám totiž stačí telefonní číslo i znění zprávy zadat jen jednou.   Vaši pacienti se už nikdy nezapomenou objednat a ještě je potěší, že na ně myslíte.

Chci tarif FREE

Provozovatelé servisů

Nezdržujte se psaním stále stejných zpráv nebo telefonováním, které vás zbytečně odvádí od práce. Díky SMSViu upozorníte zákazníky na dokončenou zakázku bez zbytečného zdržování.    

Stačí předem připravit SMS s informací o dokončení práce, u které pak upravíte termín odeslání a telefonní číslo zákazníka. Anebo ji můžete na konci dne hromadně poslat všem, jejichž zakázku jste dokončili.    

A co víc – pokud zákazníci využívají pravidelné služby, jako například přípravu na STK, automatickými SMS je včas upozorníte, že se mají znovu objednat. A máte jistotu, že využijí vaše služby

Chci tarif FREE

sms brána smsvio
sms brána smsvio

Realitní agenti

SMS zpráva je nejrychlejší a nejspolehlivější způsob, jak zájemce o bydlení upozornit na novou nabídku.    

Pomocí SMSVia oslovíte najednou všechny, kteří hledají bydlení v daném místě. A ještě máte jistotu, že se na nabídku podívají ihned.    

Díky hromadnému posílání SMS stačí napsat zprávu s odkazem na nabízenou nemovitost a nastavit čísla, na které se má rozeslat. Pak už jen zadáte čas odeslání a můžete čekat, až vám začne zvonit telefon.

Chci tarif FREE

Majitelé e-shopů

Získejte s pomocí SMSVia věrnější zákazníky. Stačí je pomocí SMS zpráv informovat o zpracování objednávky, poděkovat za nákup nebo popřát k narozeninám.    

Na nic z toho přitom nemusíte myslet – SMSVio rozešle zprávy za vás. Stačí jen vše nastavit. A vaši klienti osobní přístup rozhodně ocení.    

SMS jsou navíc výborným způsobem, jak zákazníky upozornit na aktuální akce, slevy nebo nový sortiment. Výzkumy dokazují, že si je do 5 minut otevře 98 % lidí a míra prokliku je až 45 %.

Chci tarif FREE
sms brána smsvio
sms brána smsvio

Provozovatelé sportovních center

Zapomeňte na situace, kdy si vaši klienti rezervují tělocvičnu nebo squashový kurt, jenže pak to pustí z hlavy. SMSVio jim rezervaci automaticky připomene.    

Díky našemu pluginu pro rezervace si navíc sami nastaví, s jakým předstihem chtějí připomínací SMS dostat.    

A máte tak jistotu, že vaše prostory budou využité a nebudou vám utíkat peníze.

Chci tarif FREE

Majitelé restaurací

Přesvědčte zákazníky, aby přišli právě k vám. Díky hromadnému posílání SMS jim včas řeknete, jaké dnes nabízíte polední menu. A oslovíte je přesně v době, kdy se rozhodují kam na oběd.    

Stejně jednoduše je upozorníte například na zvěřinové hody a další akce, které pořádáte.    

A ve vaší restauraci bude pořád plno.

Chci tarif FREE
sms brána smsvio
sms brána smsvio

Obce, školy a spolky

Dejte svým obyvatelům včas vědět o plánovaných odstávkách, chystaných akcích nebo aktualitách, jako je třeba zákaz rozdělávání ohňů. Díky SMSViu o tom informujete rychle a všechny najednou.    

Školy a spolky zase pomocí SMSVia jednoduše upozorní na aktuální dění nebo pozvou na chystaná setkání.    

Aplikace si poradí i se správou databáze telefonních kontaktů, včetně přihlašování zájemců o SMS zprávy a jejich odhlašování. A vše v souladu s GDPR.   Podívejte se, jak funguje SMSVio pro obce

shlédnout video: [popup_anything id="856"]
Chci tarif FREE