PřihlášeníRegistrovat

 • SPECIÁLNÍ NABÍDKA:
  Ahoj Marku, získej nyní 30% slevu na všechny elektrické kytary! Klikni na www.nasekytary.cz
  Odhlášení z odběru zpráv provedete zasláním SMS s textem Odhlasit


 • Dobrý den,
  děkujeme za váš nákup, Vaše objednávka číslo 151241 byla odeslána.
  Knihkupectví Max.


 • Dobrý den, paní Nováková,
  chtěli bychom Vám připomenout, že zítra 28.2.2019 ve 13 hodin jste objednána v našem kadeřnictví.
  Těšíme se na Vás, kadeřnictví Lenka.

 • Dobrý den,
  dnes v době od 14 do 16 hodin nepůjde v obci elektrický proud. Děkujeme za pochopení, obec Horní Lhota. Odhlášení z odběru zpráv provedete zasláním SMS s textem Odhlasit

sms pro woocommerce

Integrace s WooCommerce

odesílání hromadných sms přes excel

Hromadné posílání SMS i pomocí Excelu

sms pro wordpress

Integrace s
Gravity Forms

odesílání sms v určité datum a čas

Možnost poslat SMS v určité datum a čas

sms pro contact form 7

Podpora Contact Form 7

Novinky

20.8.2020

Přidali jsme nové funkce, jako jsou

- adresář kontaktů
- automatické odpovědi

1.8.2019 
Stále nevíte, jak na SMS marketing, jak jej využít? Stáhněte si naši brožuru, jak na SMS marketing.

5 důvodů, proč používat SMSVio

Zapomeňte na drahé SMS brány, kde za každou odeslanou SMS platíte i víc než korunu! SMSVio umí jako jediné na trhu využít volné SMS ve vašem mobilním tarifu. A stačí vám k tomu jen mobilní telefon s Androidem a počítač s připojením k internetu.

  1. Zvýšíte své tržby. Díky rychlému upozornění na aktuální akce a slevy přilákáte zákazníky. Navíc je prokázané, že SMS si do 5 minut otevře 98 % lidí a míra prokliku je až 45 %.

  2. Získáte věrnější zákazníky. Nastavte automatické SMS s informacemi o stavu objednávky i s poděkováním za nákup a lidé se k vám rádi vrátí.

  3. Nemusíte se bát GDPR. Dodáme vám znění obchodních podmínek, které myslí i na využití marketingových SMS.

  4. Nebudete ztrácet čas ani peníze. Díky automatickým SMS s připomenutím schůzky či rezervace na ni vaši klienti už nikdy nezapomenou.

  5. Využijete volné SMS ve svém tarifu. Zapomeňte na poplatky z každé odeslané zprávy, u SMSVia platíte jen pronájem vlastní SMS brány. Zprávy se posílají z vašeho mobilního tarifu. Pokud v něm máte SMS zdarma, teď je využijete naplno!

Ceník

Hromadné odesílání SMS zpráv

K hromadnému posílání SMS nepotřebujete nic složitého. Stačí vytvořit excelovou tabulku, kterou uložíte do aplikace nebo ji načtete z on-line adresy, případně můžete vložit telefonní čísla přímo do aplikace.

Posílání SMS v určitý čas a datum

Už nemusíte myslet na to, abyste zprávu poslali v určitý čas. Stačí v tabulce zadat kromě textu a čísla také datum a čas odeslání. Pak jen vše uložte do SMSVia.

Adresář kontaktů

V naší webové aplikaci máte možnost vytváření telefonních seznamů - adresář kontaktů, které můžete vytvářet pomocí skupin, např. skupina dodavatelé, skupina zákazníci - vašim potřebám se zde meze nekladou.

Automatické odpovědi

Automatické odpovědi na základě podmíněné logiky, např., pokud SMS zpráva obsahuje výraz A, odešle se automatická odpověď s tímto textem, přijde-li SMS obsahující výraz B, odešle se automatická odpověď s jiným textem.

Export kontaktů
z WooCommerce

SMSVio přímo komunikuje s e-shopy WooCommerce. Stačí do SMSVia zadat on-line adresu přehledu objednávek a aplikace z ní načte jména a telefonní čísla. Vy jen zadáte text a odeslání.

Rozšíření pluginu Contact Form 7 pro WordPress

Přidejte svým formulářům ve WordPressu možnost zasílání automatických SMS s informacemi o zpracování formuláře nebo o dalších krocích. Naše rozšíření se o to postará.

Přihlášení k odběru  SMS zpráv

Pomocí naší aplikace jste schopni si vytvořit jednoduše seznam odběratelů pro odběr vašich SMS zpráv. Každý z odběratelů má pak možnost se pomocí SMS také z toho seznamu odhlásit.

Posílání automatických SMS z e-shopů WooCommerce

Připravili jsme také plugin pro WooCommerce, který vám umožní posílat zákazníkům automaticky SMS s informacemi o stavu objednávky, poděkováním nebo například slevou na další nákup.

Propojení SMSVia s vaším e-shopem pomocí API

SMSVio spolupracuje i s obchody a weby, které nevyužívají WooCommerce ani WordPress. Stačí využít propojení pomocí připraveného PHP skriptu, API nebo Webhooku.

[Modal-Window id="1"]